FANDOM


Zatoka Czarnego Serca

Zatoka Czarnego Serca w grze

Zatoka Czarnego Serca (ang. Black Heart Bay) — jedna z lokalizacji na wyspie Berk/Głuplandii. Pojawia się w książkach Cressidy Cowell oraz w grze DreamWorks Dragons: Wild Skies.

W książkach

Zatoka Czarnego Serca pojawia się w książce Jak wytresować sobie smoka. Znajduje się w zachodniej części Głuplandii.

Na brzegu tej zatoki wypoczywał jeden z dwóch terroryzujących wyspę ogromnych smoków z gatunku Morskosmokus Gigantikus Maksimus o imieniu Zielona Śmierć. Czkawka dowiedział się o tym od Zbira Nieułomka.

W grze DreamWorks Dragons: Wild Skies

Zatoka Czarnego Serca pojawia się także w grze DreamWorks Dragons: Wild Skies. W tym miejscu można wytresować Zębiroga Zamkogłowego oraz zdobyć ogniodrzew i złowić ryby. Do Zatoki Czarnego Serca można dostać się jedynie z Wyjących Lasów.

Wygląd

Jest to duża zatoka w pobliżu oceanu. Z wody wyłaniają się wysokie wysepki z drzewami. Wokół tego miejsca znajdują się liczne łuki i klify. Obszar ziemny jest bardzo skalisty i pustynny, głównie tam, gdzie znajduje się kryjówka Zębiroga. Jest także bardzo duże jezioro, do którego wpada gigantyczny wodospad.

W grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Zatoka Czarnego Serca
600px-Black Heart Bay
Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się w grze wraz z aktualizacjami
Poziom Szczerbatka 28
Dostępność ?
Czas eksploracji 12 godzin
Smocze jaja 1 jajo Gromogrzmota

1 jajo Śmiertnka Zębacza
1 jajo Zmiennoskrzydłego


Zobacz też


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki