FANDOM


Zatoka Czarnego Serca

Zatoka Czarnego Serca w grze

Zatoka Czarnego Serca (ang. Black Heart Bay) — jedna z lokalizacji na wyspie Berk/Głuplandii. Pojawia się w książkach Cressidy Cowell oraz w grze DreamWorks Dragons: Wild Skies.

W książkachEdytuj

Zatoka Czarnego Serca pojawia się w książce Jak wytresować sobie smoka. Znajduje się w zachodniej części Głuplandii.

Na brzegu tej zatoki wypoczywał jeden z dwóch terroryzujących wyspę ogromnych smoków z gatunku Morskosmokus Gigantikus Maksimus o imieniu Zielona Śmierć. Czkawka dowiedział się o tym od Zbira Nieułomka.

W grze DreamWorks Dragons: Wild SkiesEdytuj

Zatoka Czarnego Serca pojawia się także w grze DreamWorks Dragons: Wild Skies. W tym miejscu można wytresować Zębiroga Zamkogłowego oraz zdobyć ogniodrzew i złowić ryby. Do Zatoki Czarnego Serca można dostać się jedynie z Wyjących Lasów.

WyglądEdytuj

Jest to duża zatoka w pobliżu oceanu. Z wody wyłaniają się wysokie wysepki z drzewami. Wokół tego miejsca znajdują się liczne łuki i klify. Obszar ziemny jest bardzo skalisty i pustynny, głównie tam, gdzie znajduje się kryjówka Zębiroga. Jest także bardzo duże jezioro, do którego wpada gigantyczny wodospad.

W grze DreamWorks Dragons: Rise of BerkEdytuj

Zobacz teżEdytuj


Kompletna mapa archipelagu

Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer

Map Pointer