FANDOM


Wyspa Skarbu

Wyspa skarbu (nieoficjalna nazwa) - jedna z wysp pojawiających się w trzecim sezonie Jeźdźców smoków.

Opis

Wyspa jest niewielka. W większości stanowią ją, niestabilne, skaliste góry pełne nietrwałych jaskiń. Wyspa jest pozbawiona roślin i najprawdopodobniej większych zwierząt. Podobno w jaskiniach wyspy znajduje się skarb.

Historia

Wyspa pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata w odcinku Komu Gustaw, komu. Na początku Gustaw przybywa na nią by zdobyć skarb i szacunek jeźdźców. Chłopak jednak wpada w głęboki rozstęp skalny, a z opresji ratuje go zdenerwowany Czkawka.

Później, również Gustav przybywa na wyspę wraz z Berserkami. Dzięki niemu Dagur wpada w pułapkę zastawioną przez Czkawkę, jednak z niej wychodzi.

Następnie, kiedy Czkawka i Gustav wychodzili z jaskini, starszy jeździec zauważył skrzynię. Okazało się, że znajduje się w niej kolejna soczewka do Smoczego Oka.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki