FANDOM


Wyspa Spokojnego Życia (ang. Island of the Quiet Life; nieoficjalne polskie tłumaczenie) — średniej wielkości wyspa należąca do Archipelagu Barbarzyńskiego, pojawiająca się w powieściach Cressidy Cowell. Miejsce to, podczas specjalnych okazji, pojawia się także w grze Rise of Berk.

W książkachEdytuj

PołożenieEdytuj

Wyspa spokojnego zycia

Wyspa Spokojnego Życia

Wyspa ta położona jest w centralnej części zatoki Kontynentu, na północ od wyspy Berserk. Na zachód od niej znajdują się między innymi Zakute Wyspy oraz Głuplandia, na wschód zaś - zlokalizowana już na stałym lądzie Wściekła Góra. Na północy rozlewa się Zatoka Złamanego Serca.

OpisEdytuj

Jest to mała wyspa o okrągłym kształcie. Nie wiadomo, co się na niej znajduje. Nigdy nie miała znaczenia w cyklu powieściowym.

W grze Rise of BerkEdytuj

OpisEdytuj

Nie wiemy, jak miejsce to wygląda, bowiem nie możemy podróżować w grze. Jak wskazuje nazwa, na pewno jest to wyspa, na której nie czychają niebezpieczeństwa. Miejsce to jest odwiedzane przez Czkawkę i Szczerbatka podczas ich eksploracji.

EksploracjaEdytuj

Wyspa Spokojnego Życia (ang. Isle of the Quiet Life) jest miejscem dostępnym tylko podczas specjalnych okazji. Miały one miejsce w dniach:

GaleriaEdytuj

Zobacz teżEdytuj

Kompletna mapa archipelagu

Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer

Map Pointer