FANDOM


Dragon icon Whip and Lash
Wiadro i Gruby na zębirogu
Podstawowe informacje
Imię Whip and Lash
Gatunek Zębiróg Zamkogłowy
Płeć samiec
Treser Wiadro i Gruby
Pozostałe informacje
Debiut Drużyna Astrid

Whip i Lash - smok, przedstawiciel gatunku Zębiróg Zamkogłowy, należący do Wiadra i Grubego, który pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid oraz w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma zielono-niebieską barwę z ciemniejszymi elementami, którymi są m.in szpikulce na szyi, grzbiecie i ogonie oraz niewielkie plamki na całym ciele. Posiada również jaśniejsze podbrzusze i spód pyska oraz szyi.

Historia

Smok pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid, kiedy to Wiadro i Gruby oraz kilka innych osób bierze udział wraz ze swoimi smokami, w szkoleniu organizowanym w Smoczej Akademii przez Astrid.

Smok wraz ze swymi właścicielami bierze również udział w walce przeciw flocie Dagura, atakującej Koniec Świata. Po bitwie Astrid mianuje nowych rekrutów pełnoprawnymi Jeźdźcami.

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Whip and Lash

Whip & Lash - NGB

Whip & Lash - NGB

Whip & Lash Egg

Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ unikalny
Poziom Szczerbatka dowolny
Dostępność specjalne okazje
Główne siedlisko Lost at Sea
Czas poszukiwania jaja 2h
Czas wyklucia ?
Cena RoB-runa 3500
Opis z gry
Like its Riders, this Hideous Zippleback has its own way of doing things. Unfortunately, for Bucket & Mulch, this usually means upside down.
Tłumaczenie
Tak jak jego jeźdźcy, ten Zębiróg Zamkogłowy ma swój własny sposób na życie. Na nieszczęście dla Wiadra i Grubego, własny znaczy to najczęściej na opak.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki