FANDOM


Whip i Lash - smok, przedstawiciel gatunku Zębiróg Zamkogłowy, należący do Wiadra i Grubego, który pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid oraz w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma zielono-niebieską barwę z ciemniejszymi elementami, którymi są m.in szpikulce na szyi, grzbiecie i ogonie oraz niewielkie plamki na całym ciele. Posiada również jaśniejsze podbrzusze i spód pyska oraz szyi.

Historia

Smok pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid, kiedy to Wiadro i Gruby oraz kilka innych osób bierze udział wraz ze swoimi smokami, w szkoleniu organizowanym w Smoczej Akademii przez Astrid.

Smok wraz ze swymi właścicielami bierze również udział w walce przeciw flocie Dagura, atakującej Koniec Świata. Po bitwie Astrid mianuje nowych rekrutów pełnoprawnymi Jeźdźcami.

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.