FANDOM


WDC

Urwisko Dzikich Smoków w grze

Urwisko Dzikich Smoków (ang. Wild Dragon Cliff) — jedna z lokalizacji na wyspie Berk/Głuplandii. Pojawia się w książkach Cressidy Cowell oraz w grze DreamWorks Dragons: Wild Skies.

W książkachEdytuj

Urwisko Dzikich Smoków pojawia się w książce Jak wytresować sobie smoka. Na szczycie stromego urwiska żyją smoki, które są oswajane przez młodych rekrutów Kudłatych Chuliganów, pod wodzą Pyskacza Gbura.

Żeby przejść Smoczą Inicjację, młody wiking musi wspiąć się na szczyt urwiska, wejść do znajdującej się na szczycie jaskini Smoczego Żłobka i tam złapać swojego smoka.

W grze DreamWorks Dragons: Wild SkiesEdytuj

Urwisko Dzikich Smoków pojawia się także w grze DreamWorks Dragons: Wild Skies. Jest to bardzo zalesiony obszar, na którym znajduje się wiele skał. Olbrzymie jezioro znajduje się w dolnej części obszaru, razem z dużą wyspą. Do tego zbiornika wodnego wpada ogromny wodospad. W zboczu jednej z gór jest pęknięcie, które prowadzi do domu Tajfumeranga.

W tym miejscu można wytresować Tajfumeranga oraz zdobyć pachnące kwiaty i ogniodrzew, by wyżywić swoje smoki.

Dostać się tutaj można każdym rodzajem smoka. Z tej lokacji można polecieć bezpośrednio do Mglistej Góry oraz Wyjących Lasów.


W grze Rise of BerkEdytuj

EksploracjaEdytuj

Zobacz teżEdytuj

Kompletna mapa archipelagu

Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer Map Pointer

Map Pointer