FANDOM


Artykuł
Throk - jeden z członków plemienia Obrońców Skrzydła. Jest zastępcą Mali. Debiutuje w odcinku Obrońcy Skrzydła (część 1).


WyglądEdytuj

Throk jest średnio zbudowanym mężczyzną z rudymi włosami oraz brązowymi oczami. Posiada mały zarost. Odziany jest w lekką, skórzaną zbroję z przypomocowanymi do niej dwoma naramiennikami w kolorze czarno-szarym, gdzie pod jednym przebiega jeden z ciemnych, skórzanych pasów, który prawdopodobnie również go podtrzymuje. Posiada także karwasze w tej samej barwie osłaniające dużą część rąk.

CharakterEdytuj

Mężczyzna jest bez wątpienia niezwykle oddany swojej przywódczyni i odpowiedzialny za swoje stanowisko jako jej zastępca. Podobnie jak reszta członków Obrońców Skrzydła czci smoki i nie chce, by stała im się jakakolwiek krzywda. W związku z tym jest też przeciwko Łowcom Smoków.

HistoriaEdytuj

Jeźdźcy smoków: Na końcu świataEdytuj

Swój debiut ma w odcinku Obrońcy Skrzydła (część 1). Gdy Jeźdźcy trafiają na Caldera Cay zostają od razu pochwyceni przez Throka oraz kilku towarzyszącym im Obrońcom Skrzydła oraz zaprowadzeni przed oblicze Mali. Mężczyzna towarzyszy jej przy wstępnym przesłuchaniu.

Później jest również przy przysłuchaniu następnego dnia, gdzie Mala siedząc na swoim tronie zadaje pytania Jeźdźcom Smoków, próbując dowiedzieć się o nich jak najwięcej, a przede wszystkim czy nie należą do Łowców Smoków.


CiekawostkiEdytuj

Zobacz teżEdytuj

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier