FANDOM


Thornshade (brak polskiego tłumaczenia) - smok, przedstawiciel gatunku Thornridge pojawiający się tylko i wyłącznie w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Od innych osobników ze swojego gatunku prawdopodobnie nie różni się anatomią.

W grze, w której występuje zdaje się posiadać, podobnie jak Stormcutter, iryzujące łuski. Choć skrzydła i kolczasta kryza najbardziej odznaczają swoją wielobarwność, na całym ciele smoka pojawiają się kolory takie jak granatowy, szary, brązowy, zielony, żółty, różowy, jak i fioletowy.

Charakter

Thornshade podobnie jak pozostałe smoki z tego gatunku, jest cichy i czuje się bardziej komfortowo, przebywając w cieniu, na uboczu, jednakże gdy tylko zajdzie taka potrzeba jest wstanie stanąć do walki, w obronie własnej lub też bliskich sobie osób, czy też smoków.

Jest on jednym ze smoków, które swego czasu zamieszkiwały Smocze Sanktuarium. Jest więc też bardzo posłuszny Alfie, a prócz tego z pewnością jest zaprzyjaźniony z Valką oraz Czkawką.

W grach

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Thornshade

Thornshade

Thornshade

Thornshade Egg

Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ premium
Poziom Szczerbatka dowolny
Dostępność paczka z kartami
Główne siedlisko brak
Czas poszukiwania jaja brak
Czas wyklucia od razu
Cena RoB-runa $14,99 (pakiet kart)
Opis z gry
Though curious, this Thornridge likes to remain in the shadows. Valka has asked Hiccup to help this Dragon to break out of it's shell.
Tłumaczenie
Choć ciekawy, ten Thornridge lubi pozostawać w cieniu. Valka zapytała Czkawkę, czy mógłby pomóc temu smokowi wyjść ze skorupki i przełamać nieśmiałość.


Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.