FANDOM


School

School (z ang. szkoła) - jedna z pięciu lokalizacji w grze School of Dragons. Jest to najważniejsze miejsce, ponieważ tam znajdują się wszystkie miejsca, w których odbywa się szkolenie na smoczego jeźdźca.

Opis

Szkoła z zewnątrz przypomina zwyczajną, skalną wyspę. Wnętrze wyspy jest jednak zupełnie inne. Do znajdującego się tam jeziora spływają trzy wodospady z pełnych drzew stoków wyspy. W centralnej części wyspy znajduje się miejsce do lądowania dla smoków, z którego dwa mosty prowadzą do twierdzy szkolnej. Za nią, w skalnej grocie wykuta jest wylęgarnia, a obok niej znajduje się Labolatorium.

W szkole znajdują się trzy miejsca do łowienia ryb. Pierwszym jest jeziorko przy labolatorium, drugim jest łowisko nad głównym jeziorem, a trzecim - przerębel nad morzem.

Mapa


Miejsca w grze School of Dragons
School LabHatcheryPortStoreTaxiSchool CommonsŁowisko
Berk Great HallLoki's Maze of MayhemPortStoreFarma SvenaTaxiTunele SzeptozgonówŁowisko
Wilderness TaxiŁowisko
Training Grounds FarmFlight ClubFireball FrenzyThunder Run RacingPortŁowisko
The Lookout Green HouseFarmaTaxiŁowisko
Icestorm Island PortDom PleśniakaLodowa jaskiniaGniazdo Szybkich SzpicówŁowisko
Outpost Island KryjówkaTaxiPortSmoczy hangarŁowisko
Inne miejsca Cmentarzysko StatkówJaskinia łowców smokówMelodyjna WyspaMroczna GłębiaOceanPiekielny PrzesmykStacja SączysmarkaTytaniczna wyspaŻelazna WyspaWyspa LodowcówWyspa MudrakerówWyspa SzponiakówWyspa Zębirogów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki