Fandom

Jak Wytresować Smoka Wiki

Smocza Arena (Łowcy Smoków)

1534strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Arena Łowców.png

Triple Stryke w klatce na arenie

Arena to jeden z obiektów zlokalizowanych w bliżej nieokreślonej bazie Łowców Smoków. Jej głównym przeznaczeniem są walki smoków.

Wygląd

Arena bardzo przypomina tę na wyspie Berk. Ma wysokie kamienne ściany, co wynika prawdopodobnie z umieszczenia areny w kolistej niszy. Od góry ogradza ją metalowa, podnoszona krata o prostych, uporządkowanych prętach. Dookoła areny znajdują się potężne metalowe wrota prowadzące do cel, w których trzymane są smoki.

Znaczenie

Na arenie organizowane są walki smoków. Polegają one na rywalizacji między różnymi rodzajami smoków i wyłonieniu tego najlepszego, a ich głównym celem jest zapewnienie rozrywki Łowcom Smoków, jak również prezentowanie im nowo złapanych i rzadkich okazów. 

Pojawienie się

Arena pojawia się w odcinku Stryke Out. Najpotężniejszym smokiem wystawianym do walk jest Triple Stryke o imieniu Sleuther, niepokonany przez żadnego smoka aż do czasu, w którym do walk przystąpił Szczerbatek. Po nierostrzygniętej walce Jeźdźcy wkroczyli do akcji i pomogli smokom uwolnić się z areny, której krata została podniesiona i smoki mogły samodzielnie wylecieć. 

Inne Wiki

Losowa wiki