FANDOM


Humans ico Skulder
Skuldi
Podstawowe informacje
Imię Skulder
Przezwiska Archeolog
Płeć mężczyzna
Smok Muddie
Klan Wandale (dawniej)

Berserkowie

Status żyje
Lokalizacja Icestorm Island


Skulder znany również jako Archeolog (Skulder the Archeologist) - były już członek klanu Wandali, a aktualnie mężczyzna przynależący doBerserków. Pojawia się on tylko i wyłącznie w grze School of Dragons, w rozszerzeniu Icestorm Island. Jego smokiem jest Muddie.

Wygląd

Jest to szczupły mężczyzna średniego wzrostu o krótkich, brązowych włosach. Na głowie nosi dość dużą i charakterystyczną czapkę z dwoma, czarnymi piórami po bokach. Jego ubiór stanowią długie, niebieskie spodnie i brązowo-kremowa tunika, zaś jego stopy chronione są przez wysokie, wykonane z brązowej skóry i futra buty, sięgające niemalże do kolan mężczyzny. Na jego plecach znajduje się duży plecak. Archeolog niegdyś należał do klanu Wandali, aktualnie jest członkiem klanu Berserków, o czym świadczy klamra na jego pasie.

Pojawienie się

Mężczyzna pojawia się w grze School of Dragons. Rozdaje on graczowi misje oraz pomaga w odkrywaniu tajemnic Icestorm Island. Spotykamy go również kilkukrotnie w innych rozszerzeniach.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier
Postacie i smoki w grze School of Dragons
Dragon Trainers
(Smoczy Trenerzy)
Hiccup (Czkawka)AstridSnotlout (Sączysmark)Fishlegs (Śledzik)Tuffnutt (Mieczyk)Ruffnutt (Szpadka)
Viking Leaders
(Liderzy wikingów)
Gobber (Pyskacz)Stoick the Vast (Stoick Ważki)Heather (Heathera)PhlegmaBotanistHeadmaster (Dyrektor)Skulder
Dragons (Smoki) Toothless (Szczerbatek)Stormfly (Wichura)Hookfang (Hakokieł)Meatlug (Sztukamięs)Barf&Belch (Jot i Wym)StokeheadGroundsplitter
Dragon species
(Gatunki smoków)
Night Fury (Nocna Furia)Monstrous Nightmare (Koszmar Ponocnik)Deadly Nadder (Śmiertnik Zębacz)Hideous Zippleback (Zębiróg Zamkogłowy)Gronckle (Gronkiel)Thunderdrum (Gromogrzmot)Whispering Death (Szepcząca Śmierć)Skrill (Wandersmok)Scauldron (Wrzeniec)Rumblehorn {Gruchotnik}PrickleboggleFlightmare (Marazmor)Hobblegrunt (Koślawy Mruk)Smothering Smokebreath (Zaduśny Zdech)Typhoomerang (Tajfumerang)Raincutter (Kroplowij)Boneknapper (Gnatochrup)HotburpleStormcutterSnafflefang (Ostrykieł)Terrible Terror (Straszliwiec Straszliwy)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki