FANDOM


Dragon icon Rumpus
RumpusD
Podstawowe informacje
Imię Rumpus
Gatunek Thunderclaw
Płeć samica
Przyjaciele Valka
Status żyje
Lokalizacja Berk
Pozostałe informacje
Debiut Jak wytresować smoka 2


Rumpus (brak polskiego tłumaczenia) - smoczyca, przedstawicielka gatunku Thunderclaw, pojawiająca się w filmie Jak wytresować smoka 2, a później także w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk. Jest ona pierwszym nazwanym przedstawicielem swojego gatunku.

Wygląd

Smoczyca wygląda jak każdy przedstawiciel tego gatunku, wyróżnia się jedynie barwą. Rumpus jest jasnofioletowa z kremowymi elementami na skrzydłach, płetwie grzbietowej, rogu nosowym oraz brzuchu i spodzie ogona.

Charakter

Rumpus jest jednym ze smoków, które swego czasu zamieszkiwały Smocze Sanktuarium. Jest więc bardzo posłuszna Alfie, a prócz tego z pewnością zaprzyjaźniona z Valką. Sprawia wrażenie spokojnej, pokornej i przyjacielskiej.

Historia

Jak wytresować smoka 2

Tumblr n5ixrgdjFQ1sok0tuo7 500

Rumpus kłania się Alfie

Smoczycę można zaobserwować w filmie. Pojawia się w momencie, gdy Valka opowiada Czkawce o Smoczym Sanktuarium oraz o Oszołomostrachu. Wówczas Rumpus ląduje na wysepce obok śpiącego Alfy i kłania się mu.

Prawdopodobnie, tak jak inne smoki z Sanktuarium, podczas bitwy pod Smoczym Sanktuarium Rumpus bierze udział w walce, a po pokonaniu Oszołomostracha Drago przeprowadza się na Berk.

W grach

Rise of Berk

Smoczyca jest dostępna wyłącznie podczas specjalnych okazji. Jedna z nich miała miejsce od 29 maja do 1 czerwca 2015 roku.

Rumpus

RumpusD

RumpusD

RumpusJ

Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ limitowany ekskluzywny
Poziom Szczerbatka dowolny
Dostępność specjalna okazja
Główne siedlisko zależy od promocji
Czas poszukiwania jaja zależy od promocji
Czas wyklucia
Cena RoB-runa 10 000
Opis z gry
This dragon is one of Berk's best searchers. But unless she is hunting for pie she'd rather be curled up on a Viking's lap.
Tłumaczenie
Ten smok jest jednym z najlepszych poszukiwaczy na Berk. Jednak zamiast poszukiwania ciastek, chętniej zwinie się w kłębek na kolanach wikinga.


Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki