FANDOM


Potomek Hakokła (ang. Hookfang's Offspring; nieoficjalne polskie tłumaczenie) - smok z gatunku Koszmar Ponocnik, po raz pierwszy pojawiający się w krótkometrażówce Prezent Nocnej Furii, a potem w grze Rise of Berk. Jest jednym z dzieci Hakokła.

Wygląd

Smok nie wyróżnia się niczym szczególnym w budowie od innych Ponocników.

Potomek Hakokła posiada łuski w żółtym odcieniu. Dodatkowo, na ciele zwierzęcia pojawiają się bladofioletowe plamy, między innymi na skrzydłach. Wachlarze na grzbiecie oraz końce tychże skrzydeł zdobi blady turkus.


Historia

Prezent Nocnej Furii

Gdy podczas święta Snoggletog wszystkie smoki opuściły wyspę Berk, udały się do Lęgowiska, by złożyć jaja. Podobnie stało się z Hakokłem, który został ojcem kilku piskląt. Jednym z nich jest Koszmar Ponocnik o żółtej skórze, który wraz ze wszystkimi smokami powrócił na Berk. Później dorósł.

W grach

Rise of Berk

Jako smok limitowany, potomka Hakokła można było zdobyć w następujących dniach:

  • od 30 grudnia do 2 stycznia, 2014 roku
  • 10 do 12 marca, 2015 roku
  • 23 do 24 kwietnia, 2015 roku
  • 26 do 29 stycznia, 2016 roku

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.