FANDOM


Dragon icon Pestbud
Pestbud
Podstawowe informacje
Imię Pestbud
Gatunek Snifflehunch
Płeć samiec
Przyjaciele Valka
Status żyje
Lokalizacja Berk
Pozostałe informacje
Debiut Jak wytresować smoka 2


Pestbud (brak polskiego tłumaczenia) - smok, przedstawiciel gatunku Snifflehunch, pojawiający się w filmie Jak wytresować smoka 2, a później także w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma zielono - żółtą barwę z domieszką koloru pomarańczowego, a także czerwonego na końcówkach skrzydeł, łapach i wypustkach pokrywających grzbiet zwierzęcia.

Charakter

Pestbud jest jednym ze smoków, które swego czasu zamieszkiwały Smocze Sanktuarium. Jest więc bardzo posłuszny Alfie, a prócz tego z pewnością zaprzyjaźniony z Valką. Jest nie tylko smokiem niezwykle ciekawskim, ale również przyjacielskim.

Historia

Jak wytresować smoka 2

Smok ten pojawia się kilkukrotnie w filmie, między innymi w Smoczym Sanktuarium oraz podczas wspólnego lotu Valki i jej syna.

Prawdopodobnie, tak jak inne smoki z Sanktuarium, podczas bitwy pod Smoczym Sanktuarium Pestbud bierze udział w walce, a po pokonaniu Oszołomostracha Drago przeprowadza się na Berk.

W grach

Rise of Berk

Rumpus

Pestbud - FB

Pestbud - FB

Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ unikalny
Poziom Szczerbatka dowolny
Dostępność specjalna okazja
Główne siedlisko Queen's Cove
Czas poszukiwania jaja ?
Czas wyklucia ?
Cena RoB-runa 6000
Opis z gry
This prying Dragon likes to stick its nose where it doesn't belong! It decided that Toothless was a friend at first sniff.
Tłumaczenie
Ten wścibski smok lubi trzymać nos tam gdzie nie należy! Zdecydowanie można powiedzieć, że on i Szczerbatek są przyjaciółmi od pierwszego powąchania.

Galeria

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki