FANDOM


Training toothless

Tresowanie Szczerbatka na Mglistej Górze

Mglista Góra (ang. Badmist Mountain; nieoficjalne polskie tłumaczenie) — jedna z lokalizacji pojawiających się w grach Dreamworks Dragons: Wild Skies, oraz DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

W grze Wild Skies

Do tego miejsca można dostać się wyłącznie z Urwiska Dzikich Smoków tylko na grzbiecie Koszmara Ponocnika, który ma dostatecznie silne skrzydła, żeby pokonać wiatr wiejący w dolinie i dostać się w góry. W lokalizacji tej można wytresować tylko jednego smoka, jakim jest Szczerbatek z gatunku Nocna Furia.

Mglista Góra stanowi głęboką dolinę otoczoną wysokimi szczytami, a tylko z jednej strony wychodzącą na ocean. Ląd, po którym porusza się gracz, porośnięty jest ciemnym lasem. Znajdują się w nim nieliczne kamienne posągi. Przez gęste korony drzew przedostają się nieliczne promienie słońca.

W grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Opis

Jest to jedno z miejsc znajdujących się w okolicy wyspy Berk, odwiedzanych przez Szczerbatka i Czkawkę podczas ich eksploracji.

Eksploracja

Mglista Góra
600px-Badmist Mountains
Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się w grze wraz z aktualizacjami
Poziom Szczerbatka 16
Dostępność zawsze
Czas eksploracji 2 godziny
Smocze jaja 1 jajo Sidlarza

1 jajo Wrzeńca 1 jajo Gronkiela

Ciekawostki

  • W grze Wild Skies, podczas przebywania na Mglistej Górze, w tle leci Forbidden Friendship w wykonaniu Johna Powella.
  • Miejsce jest położone w północnej części wyspy Berk.
  • Jest to jedno z ulubionych miejsc Szczerbatka.
  • Na górze zazwyczaj zalega gęsta mgła.

Zobacz też


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki