Fandom

Jak Wytresować Smoka Wiki

Melting Wing

1557stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Dragon icon.png Melting Wing
Melting Wing.png
Podstawowe informacje
Imię Melting Wing
Gatunek Zmiennoskrzydły
Status żyje
Lokalizacja Berk
Pozostałe informacje
Debiut Rise of Berk


Melting Wing - (brak polskiego tłumaczenia) - jeden z przedstawicieli gatunku Zmiennoskrzydły, pojawiający się wyłącznie w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Smok ten wygląda jak każdy przedstawiciel tego gatunku. Barwa ciała jest zależna od otoczenia, ponieważ zwierzę potrafi się maskować, jednak w stanie "normalnym" Melting Wing jest jasnozielony z różowymi elementami na skrzydłach, łapach, kolcach, ogonie i pysku.

Rise of Berk

Smok jest dostępny do kupienia od 25 marca 2015 roku do dnia 22 czerwca 2015 roku. Jest smokiem sezonowym, dostępnym do kupienia przez cały okres trwania realnej wiosny 2015 roku.

Melting Wing

Melting Wing.png

Melting Wing Egg.png

Rob.png
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ limitowany ekskluzywny
Poziom Szczerbatka dowolny
Dostępność specjalna okazja
Główne siedlisko ?
Czas poszukiwania jaja ?
Czas wyklucia ?
Cena RoB-runa.png 6 500
Opis z gry
This spring dragon won't appear until the ice begins to thaw. Like all Changewings, it seems to just melt into the background. It also melts anything that comes in the way of it's shooting acid.
Tłumaczenie
Smok ten, nie pojawi się dopóki wiosną lód nie stopnieje. Podobnie jak wszystkie Zmiennoskrzydłe potrafi wtopić się w otoczenie. Topi on również wszystko, co stanie mu na drodze strzelając kwasem.


Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki