FANDOM


Humans ico Pani Hofferson
Podstawowe informacje
Płeć kobieta
Klan Wandale
Status żyje
Lokalizacja Berk
Rodzina
Mąż ojciec Astrid
Dzieci Astrid Hofferson
Pozostałe informacje
Debiut School of Dragons (wspomniana)

Matka Astrid Hofferson - nieznana z imienia kobieta, która po raz pierwszy zostaje wspomniana w grze School of Dragons, a potem także w serialu Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid.

Historia

Kobieta nigdy nie pojawia się w żadnym z filmów, odcinków serialu ani w grach. Przez długi czas nie było nawet wiadomo, że istnieje.

W grze School of Dragons jedna z misji dotyczy zbierania lawendy dla matki Astrid. Jest tam wspomniane, że kobieta ma problemy z zasypianiem.

W odcinku Drużyna Astrid dowiadujemy się, że kobieta mieszka na co dzień z Astrid oraz swoim mężem. Kiedy dom państwa Hoffersonów zostaje zniszczony w wyniku ataku jednego ze statków Dagura Szalonego, Astrid jest przerażona i natychmiast dowiaduje się o losie swoich rodziców. Na szczęście pani Hofferson ani jej męża nie było wówczas w domu, dlatego oboje przeżyli. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki