FANDOM


Matka Astrid Hofferson - nieznana z imienia kobieta, która po raz pierwszy zostaje wspomniana w grze School of Dragons, a potem także w serialu Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid.

Historia

Kobieta nigdy nie pojawia się w żadnym z filmów, odcinków serialu ani w grach. Przez długi czas nie było nawet wiadomo, że istnieje.

W grze School of Dragons jedna z misji dotyczy zbierania lawendy dla matki Astrid. Jest tam wspomniane, że kobieta ma problemy z zasypianiem.

W odcinku Drużyna Astrid dowiadujemy się, że kobieta mieszka na co dzień z Astrid oraz swoim mężem. Kiedy dom państwa Hoffersonów zostaje zniszczony w wyniku ataku jednego ze statków Dagura Szalonego, Astrid jest przerażona i natychmiast dowiaduje się o losie swoich rodziców. Na szczęście pani Hofferson ani jej męża nie było wówczas w domu, dlatego oboje przeżyli. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.