FANDOM


SoDMaskonur
Maskonur (ang. puffin) - jeden z gatunków ptaków pojawiających się tylko i wyłącznie w grze School of Dragons. Ptaki te dodane do gry zostały wraz z aktualizacją "Icestorm Island". Choć nie pojawiają się one w filmach, możliwe, iż mimo to zamieszkują okolice wyspy Berk.

Wygląd

Maskonur jest ptakiem morskim, o sylwetce z zaokrągloną, dużą głową i krótkimi, pomarańczowymi nogami. Jest on pokryty czarnymi piórami na grzbiecie, skrzydłach, czubku głowy i szyi, zaś pióra na piersi i brzuchu zwierzęcia są białe. Maskonura wyróżnia krótki, garbaty, ale silny dziób, ma on szarą nasadę, z dalszą częścią opatrzoną w żółte i pomarańczowe pasy (karby). U nasady dzioba znajdują się żółte narośle.

Pojawienie się

School of Dragons

Maskonury nie mają zbyt dużego znaczenia w grze, podobnie jak pozostałe zwierzęta hodowlane. Kosztują one 1500 monet zaś jedzenie dla nich jest w cenie 100 monet. Można umieścić je na Puffin Perch (1555 monet), czyli po prostu skale maskonurów. Wszystkie przedmioty, związane z tymi ptakami, stają się dostępne w sklepie, po osiągnieciu szesnastego poziomu, jednak ptaki oraz ich habitat, możemy zdobyć w skrzyni po wygranej walce z Berserkami lub Łupieżcami. Spotkamy je na Icestorm Island, gdzie pojawiają się po raz pierwszy w jednej z misji, kiedy wybrudziły dom Pleśniaka. Możemy je również kupić w sklepie i hodować na swojej farmie, aby po nakarmieniu pozyskiwać ich pióra (1 sztuka po nakarmieniu), które możemy później sprzedać, ponieważ nie są one potrzebne w żadnej misji.

  • Skała dla Maskonurów w Sklepie
  • Maskonur
  • Karma dla tych ptaków
  • Pióro otrzymywane po nakarmieniu
  • Maskonury, znajdujące się nad domem Pleśniaka|
  • Maskonur na skale na farmie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki