FANDOM


Humans ico Magnus
Magnus
Podstawowe informacje
Płeć mężczyzna
Klan Wandale
Status żyje
Lokalizacja Berk
Wygląd
Włosy brązowe
Pozostałe informacje
Debiut Smocze Oko pana tuczy (część 2)


Magnus - jeden z wikingów należących do plemienia Wandali, pojawiający się w Na końcu świata.

Wygląd

Jest to średniego wzrostu, dobrze zbudowany wiking. Na jego głowie spoczywa mały hełm z dwoma, prostymi, ostrymi szpikulcami, znajdującymi się po bokach przedmiotu. Na czubku hełmu znajdują się również trochę mniejsze, metalowe kolce ułożone w wzór irokeza. Magnusa charakteryzuje bujna broda i długie wąsy, w kolorze brązowym. Jako broni mężczyzna używa topora.

Charakter

Nie wiele wiemy o jego charakterze, choć możemy się domyślać, iż jest on wikingiem nieostrzonym i nierozważnym, ponieważ wpadł w pułapkę na smoki. Dodatkowo sądząc po tonie z jakim rozmawiał z Pyskaczem możemy wywnioskować, że jest on również bardzo nerwowy.

Historia

Na końcu świata

Pojawia się on w 3 sezonie serialu, w odcinku Smocze Oko pana tuczy (część 2). Kiedy to przybywa z prośbą o pomoc do Pyskacza, który zastępuje Gothi w jej obowiązkach. Magnus ma problem, bowiem wszedł w jedną ze starych pułapek na smoki i nie może się jej pozbyć.

Pyskacz szybko i sprawnie zdejmuje pułapkę z nogi mężczyzny, po czym polewa ją substancją z fiolki na, której widnieje podobizna kałamarnicy. Zdaniem wikinga ma ona oczyścić ranę, jednak ta zaczyna płonąć, przez co noga Magnusa staje w płomieniach. Przerażony Pyskacz gasi ogień wodą z wiaderka, które dodatkowo uderza poszkodowanego wikinga w głowę, przez co Magnus mdleje. Pyskacz zdejmuje mężczyznę z podestu tak jakby nic się nie stało i wraca do pracy.

Ciekawostki

  • Takie samo imię zdaniem Pyskacza, powinna nosić Hildegarda.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki