FANDOM


Loki's Maze

Labirynt jest otwarty jedynie jesienią

Loki's Maze of Mayhem lub też Loki's Maze - lokacja pojawiająca się w grze School of Dragons wprowadzona w jesiennej aktualizacji 6 października 2015.

Opis

Lokacja jest labiryntem zlokalizowanym w jaskini na Berk. Po wejściu do miejsca spotykamy bramę, podobną do tej na Icestorm Island. Następnie idąc korytarzem napotykamy na różne, wyskakujące imitacje zjaw. Po przejściu pierwszej części labiryntu dochodzimy do kilku drzwi, tylko jedne prowadzą dalej. Później musimy uciekać przed Szeptozgonami. Kiedy już znajdziemy drogę ucieczki trafiamy do groty pełnej Straszliwców. Po wykonaniu zadania idziemy dalej. Napotykamy tam kolejne wyzwanie. Musimy nie tylko przejść przez labirynt, ale i zapamiętać znaki, gdyż tylko skoczenie na odpowiedni powoduje, że nie spadniemy do rzeki. Kiedy już ukończymy wszystkie misje napotykamy Krzykozgona. Swoim krzykiem niszczy półkę skalną, przez co spadamy w otchłań. Tam czeka na nas skarb: dwa hełmy oraz 100 monet.

Mini-grę można przechodzić wiele razy i za każdym razem otrzymywać wyżej wymienione nagrody.

Zobacz też

Miejsca w grze School of Dragons
School LabHatcheryPortStoreTaxiSchool CommonsŁowisko
Berk Great HallLoki's Maze of MayhemPortStoreFarma SvenaTaxiTunele SzeptozgonówŁowisko
Wilderness TaxiŁowisko
Training Grounds FarmFlight ClubFireball FrenzyThunder Run RacingPortŁowisko
The Lookout Green HouseFarmaTaxiŁowisko
Icestorm Island PortDom PleśniakaLodowa jaskiniaGniazdo Szybkich SzpicówŁowisko
Outpost Island KryjówkaTaxiPortSmoczy hangarŁowisko
Inne miejsca Cmentarzysko StatkówJaskinia łowców smokówMelodyjna WyspaMroczna GłębiaOceanPiekielny PrzesmykStacja SączysmarkaTytaniczna wyspaŻelazna WyspaWyspa LodowcówWyspa MudrakerówWyspa SzponiakówWyspa Zębirogów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki