FANDOM


Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-04-02 155608.jpg

Lodowa jaskinia (ang. ice cove; nieoficjalna nazwa) - jaskinia pojawiająca się w grze School of Dragons. Jest to główna część Icestorm Island.

Opis

Jaskinia jest stosunkowo duża. Mimo położenia w lodowej wyspie znajdują się tam duże obszary bez śniegu. W jednej z misji dowiadujemy się od Skuldera, że powodem tego są termalne źródła znajdujące się w jaskini. Mimo to wejście do niej jest niesamowicie zimne. Dlatego też aby wejść do jaskini musimy wykonać misję w której dostajemy od Johanna specjalny płaszcz. Znajduje się on w książce, w zakładce z ubraniami.

Znaleźć można w niej też Pradawne Miasto, w którym mieszkali wikingowie zaprzyjaźnieni z Gronciclami. W mieście możemy znaleźć medalion otwierający drzwi do skarbca, w którym trzymali złoto, zbroje i tajemniczy artefakt, który wydaje się być soczewką do Smoczego Oka. Spotykamy tam też stary statek z poszarpanym żaglem, a na nim symbol taki jak na Kosiarzu.

Ciekawostki

  • Skały w jaskini są tak rozmieszczone, że spokojnie można tam podróżować Szybkim Szpicem.
  • Jest tam jaskinia do której można się dostać tylko na szybkim szpicu.
  • W grocie można spotkać Groncicle.
  • Gdy już wejdziemy w ciepłych ubraniach potem można zdjąć je i założyć inne.

Galeria

Zobacz też

Miejsca w grze School of Dragons
School LabHatcheryPortStoreTaxiSchool CommonsŁowisko
Berk Great HallLoki's Maze of MayhemPortStoreFarma SvenaTaxiTunele SzeptozgonówŁowisko
Wilderness TaxiŁowisko
Training Grounds FarmFlight ClubFireball FrenzyThunder Run RacingPortŁowisko
The Lookout Green HouseFarmaTaxiŁowisko
Icestorm Island PortDom PleśniakaLodowa jaskiniaGniazdo Szybkich SzpicówŁowisko
Outpost Island KryjówkaTaxiPortSmoczy hangarŁowisko
Inne miejsca Cmentarzysko StatkówJaskinia łowców smokówMelodyjna WyspaMroczna GłębiaOceanPiekielny PrzesmykStacja SączysmarkaTytaniczna wyspaŻelazna WyspaWyspa LodowcówWyspa MudrakerówWyspa SzponiakówWyspa Zębirogów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki