FANDOM


Kryjówka sod

Wygląd Kryjówki.

Kryjówka (Hideout; nieoficjalne polskie tłumaczenie) - miejsce pojawiające się w grze School of Dragons, a znajduje się na Końcu Świata.

Opis

Kryjówka jest niewielkim domkiem zbudowanym z drewna. Dach został wykonany z materiału ozdobionego elementami.

Nad wejściem znajduje się typowa dla wikingów rzeźba smoka. Aby dojść do kryjówki należy przejść przez most. Obok budynku znajduje się niewielka sadzawka, w której przechowywany jest zapas wody.

Wnętrze budynku może być przez nas dowolnie dekorowane. Możemy mieć tam krzesła, stoły, pochodnie i inne dekoracje. Podłoga wyłożona jest kamieniem. Na drewnianym podwyższeniu znajduje się nasz smok.

Można ją kupić w sklepie, za 350 gemsów lub dostać za darmo po wykupieniu ekstra paku.

Kolor Kryjówki zmienia się w zależności od tego, jakiego smoka aktywujemy w danej chwili, np.:

- Jeśli smok ma barwy: czerwona, żółta i niebieska (lub inne), Kryjówka przybierze automatycznie te same barwy, upodabniając się jednocześnie od wyglądu naszego smoka. Jeśli jednak na smoka nałożymy skórę, która upodabnia naszego smoka do smoczego bohatera z serialu lub filmu, Kryjówka nie zmieni barw, na te, które nałożyliśmy lecz na te, jakie ustawiliśmy w Wylęgarni.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki