FANDOM


1AKrolik

Królik (ang. bunny) - jeden z gatunków zwierząt pojawiających się wyłącznie w grze School of Dragons. Choć nie pojawiają się one w filmach, możliwe, iż mimo to zamieszkują wyspę Berk.

Wygląd

Króliki są dość małe, sięgają wikingowi zaledwie do kolan. Mają białe, puchate futerko i długie uszy. Oczy mają czarną barwę.
Zając

Znaczenie

Króliki są zwierzętami hodowlanymi, przez co pozyskujemy z nich użyteczne produkty. W tym przypadku jest to królicze futro. Możliwe, że wikingowie spożywają także ich mięso.

Pojawienie się

School of Dragons

Króliki nie mają zbyt dużego znaczenia w grze. Jeden z nich pojawia się w misji, gdzie wyjada kapustę na polu Pleśniaka. Ponadto służą nam jedynie jako źródło króliczego futra, które pozyskujemy po ich nakarmieniu. Towar ten możemy sprzedać, gdyż nie jest potrzebny do żadnej z misji. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki