Fandom

Jak Wytresować Smoka Wiki

Kiełosad

1525stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze3 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Dragon icon.png Kiełosad
Fangmaster.png
Podstawowe informacje
Imię Kiełosad
Gatunek Koszmar Ponocnik
Pozostałe informacje
Debiut Koszmarny koszmar


Kiełosad (ang. Fangmaster) - smok z gatunku Koszmar Ponocnik, pojawiający się w serialu Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Koszmarny koszmar oraz w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra pokryta jest szmaragdowymi łuskami, z niewielką domieszką barwy czerwonej.

Historia

Smok ten po raz pierwszy i ostatni pojawia się w odcinku Koszmarny koszmar. Kiedy to Hakokieł przestaje słuchać się swojego jeźdźca i odchodzi do nowo poznanej smoczycy. Czkawka uważa, że Sączysmark potrzebuje smoka zastępczego, w skutek czego Kiełosad zostaje przyprowadzony przez Czkawkę i pozostałych jeźdźców do Sączysmarka, wraz z dwoma innymi Ponocnikami. Chłopak jednak odmawia, twierdząc, że nikt nie zastąpi mu Hakokła po czym informuje, że odchodzi od smoczych jeźdźców i wraca na Berk, jak tylko pożegna się ze swoim smoczym przyjacielem.

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Fangmaster

Fangmaster - FB.png

Fangmaster - FB.png

Fangmaster Egg.png

Rob.png
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ ekskluzywny
Poziom Szczerbatka dowolny
Dostępność ?
Główne siedlisko ?
Czas poszukiwania jaja ?
Czas wyklucia ?
Cena RoB-runa.png ?

Inne Wiki

Losowa wiki