FANDOM


Trafiłeś, a może trafiłaś właśnie na Jak Wytresować Smoka Wiki! Jeśli jesteś tu pierwszy raz, obowiązkowo zapoznaj się z regulaminem. Jeśli jesteś tu kolejny raz, lecz nie znasz regulaminu, również go przeczytaj. Dla ciebie to tylko 10 minut czytania, a dla nas wszystkich uniknięcie nieprzyjemności, nieporozumień, sporów i zbędnej pracy ;)

O nas

Jak Wytresować Smoka Wiki to pierwsza i największa polska encyklopedia na temat wszystkiego, co związane z "Jak wytresować smoka" - cyklem powieściowym Cressidy Cowell, ekranizacjami, grami, serialem, zabawkami, książkami i wiele innych!

Cele

Nasz projekt ma na celu:

  • przybliżanie czytelnikom wspaniałego, bogatego świata Smoków;
  • tworzenie zgranej, aktywnej społeczności;
  • tworzenie społeczności, w której każdy może wykazać się swoimi umiejętnościami edytorskimi, redaktorskimi, plastycznymi i innymi;
  • informowanie na bieżąco wszystkich Fanów o tym, co się dzieje w Smoczym świecie;
  • pomoc początkującym edytorom w tworzeniu jak najlepszych artykułów;
  • stworzenie zakątka społeczności, w którym każdy ma szansę na pokazanie lub opublikowanie swojej twórczości związanej ze smokami (powstał już Fanon, w którym możesz pochwalić się pracą plastyczną, opowiadaniem lub inną formą twórczości).

Społeczność

Nasza Wiki stale rośnie, przybywa edytorów, a wraz z nimi artykułów, grafik i filmów. Zdarzają się również akty wandalizmu, na bieżąco kontrolowane i usuwane. Nasza społeczność koncentruje się na czacie, gdzie prawie nigdy nie jest nudno!

Fanon

Nasza Wiki to nie tylko encyklopedia - to również Fanon, w którym możesz dzielić się swoją twórczością i podziwiać prace innych bez konieczności opuszczania Wiki. 

Pomoc i problemy

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z administratorami, pisać na forum lub w komentarzach pod artykułami/blogami. Dobrą metodą komunikacji jest czat, na którym otrzymasz szybką odpowiedź i możesz dokładniej wyjaśnić swoje wątpliwości :)

Spoilery

UWAGA! Jeśli jesteś przed przeczytaniem którejś z książek lub obejrzeniem któregoś z filmów, uważaj. Niektóre nasze artykuły zawierają spoilery, możesz więc sobie zepsuć niespodziankę. 

Zobacz też

Najważniejsze strony naszej wiki

O nasRegulaminAdministracjaFanonArtykuł na medalWiki-ng z sąsiedztwa

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki