FANDOM


Dragon icon Irontooth
Irontooth
Podstawowe informacje
Gatunek Ostrykieł
Płeć nieznana
Treser brak
Status żyje
Lokalizacja Berk/The Berkery
Pozostałe informacje
Debiut DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Irontooth (brak polskiego tłumaczenia) - ekskluzywny smok z gatunku Ostrykieł, po raz pierwszy przedstawiony w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Opis

Irontooth to typowy Ostrykieł nie różniący się anatomicznie od swoich pobratyńców.

Jego łuski przybierają barwę niebieską z lekkim podziałem na ciemniejsze i jaśniejsze jego odcienie. Podobnie jak inne smoki z tego gatunku posiada dość charakterystyczne plamy różnej wielkości, z kolei w kolorze czerwonym z domieszką różu. Występują na całym ciele smoka. Brzuch posiada typowo kremową barwę.


W grach

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

W grze Irontooth to jeden ze smoków, które można umieścić na Berk. Można zdobyć jego jajo poprzez podróż z Pyskaczem oraz Marudą

Irontooth

Irontooth

Irontooth

Irontooth Egg

Rob
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ ekskluzywny
Poziom Szczerbatka 46
Dostępność zawsze
Główne siedlisko The Berkery
Czas poszukiwania jaja 2 dni
Czas wyklucia nie dotyczy
Cena RoB-runa brak
Opis z gry
With a taste for geodes, this is one of the best Iron scavengers on Berk. Just make sure you get some Iron before it eats it all!
Tłumaczenie
Ze swojego zamiłowania do geod jest to jeden z najlepszych zjadaczy żelaza na Berk. Upewnij się tylko, że masz go jeszcze trochę, nim zje cały zapas!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.