FANDOM


How To Train Your Dragon 2 - oficjalna aplikacja mobilna o tematyce Jak wytresować smoka 2 wydawnictwa Cupcake Digital, dostępna w Sklepie Play za 9,90 zł.

How To Train Your Dragon 2
HTTYD02 CupDig 400x300-01
Informacje
Gatunek gra mobilna
Wydawca Cupcake Digital
Język angielski
Platformy iPhone, iPad, Android

Sterowanie

  • Dotyk

Zawartość aplikacji

Opowiadanie

Aplikacja zawiera multimedialny pokaz zawierający opisy i zdjęcia, które opowaidają o akcji filmu Jak wytresować smoka 2. Angielski lektor opowiada o zdarzeniach i historii filmu oraz przytacza cytaty.

HTTYD02 iPad-1024x768 2

Jeden z kadrów opowiadania

Kolorowanki

Aplikacja zawiera również kolorowanki z bohaterami z filmu. Można pokolorować Szczerbatka i Czkawkę, Szczerbatka, Jota i Wyma, Wichurę, Sztukamięs i Hakokła.

HTTYD02 TRU-1024x768 5

Kolorowanka Szczerbatka

Smocze Wyścigi

Minigra oparta na Wyścigach Smoków polegająca na zebraniu największej liczby owiec oraz dotarciu pierwszym na metę. Można wcielić się w rolę Szczerbatka i Czkawki lub Wichury i Astrid. Pierwszy etap wyścigu jest na Berk, zaś drugi w jaskini.

HTTYD02 TRU-1024x768 2

Smocze Wyścigi

Łowcy Smoków

W tej minigrze wcielasz się w rolę Szczerbatka i dzięki umiejętności miotania plazmą, Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej liczby myśliwych i unikanie strzału w owce. Etapy odbywają się w lesie, na łodzi oraz w lodowcu.

A1WO3fgwGML

Szczerbatek w grze Łowcy Smoków

Ciekawostki

  • W minigrze wystepuję morski smok - Raziprąd.
  • Aplikacja została wydana przed premierą filmu, to znaczy że zawarte w niej opowiadanie z filmu jest rodzajem spoilera.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki