FANDOM


Humans ico Harald Forkbeard
Harald SoD
Podstawowe informacje
Imię Harald
Płeć Mężczyzna
Smok Leopold
Klan nieznany
Lokalizacja Koniec Świata
Wygląd
Oczy Brązowe
Włosy Blond
Broń Miecz


Harald Forkbeard - wiking pojawiający się w grze School of Dragons, właściciel wytresowanego Straszliwca Straszliwego, Leopolda.

Wygląd

Harald jest wysokim, szczupłym mężczyzną o blond włosach ułożonych w tzw. męski kok, charakterystyczny dla wikingów oraz brodę. Jego skóra jest blada.

Nosi on brązową tunikę z brunatnymi oraz czerwonymi wykończeniami. Na lewym ramieniu ma srebrny naramiennik z płaskorzeźbą smoka. Nosi wysokie buty oraz rękawice. Jego bronią jest miecz który znajduje się na plecach .

Pojawienie się

School of Dragons

Harald pojawia się w grze w expansion packu Battle for the Edge. Przebywa na Końcu Świata wraz z Czkawką. Później okazuje się jednak zdrajcą i piratem. Kradnie Jeźdźcom cenne rzeczy, po czym ucieka. Występuje również w dwóch kolejnych rozszerzeniach (Return to the Dragon Island, Secret of the Leviathan), które są m.in. kontynuacją jego historii oraz skradzionego przez niego jaja.

Ciekawostki

Galeria

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki