FANDOM


Guide to the Dragons
Guide to the dragons 1Guide to the dragons 2
tom 1 (po lewej) i tom 2 (po prawej)
Informacje
Wydawca Simon Spotlight
Data wydania 06.05.2014 (tom 1)

26.08.2014 (tom 2)

Język angielski
Liczba stron 24 (tom 1)

24 (tom 2)

Guide to the Dragons (brak polskiego tytułu; Przewodnik po Smokach) - dwuczęściowa książka stanowiąca przewodnik po wielu gatunkach smoków, poznanych zarówno w filmach, jak i serialu. Pierwszy tom ukazał się w sprzedaży 6 maja 2014 roku, zaś drugi wkrótce po międzynarodowej premierze filmu Jak wytresować smoka 2, 26 sierpnia 2014 roku.

Opis

Ten wypełniony smokami przewodnik zawiera dwustronny plakat, a na okładce znajdują się wypukłe, zafoliowane obrazki. Każdy fan Smoków z DreamWorks musi go posiadać!

Który gatunek smoka jest najszybszy? Który posiada największą rozpiętość skrzydeł? I który jest największy ze wszystkich? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania w tym szczegółowym przewodniku po smokach ze świata Czkawki. Ten niezbędny podręcznik z filmów Jak wytresować smoka zawiera dwustronny plakat - pierwsza strona przedstawia piękny, powiększony wizerunek Szczerbatka, a gdy odwrócisz na drugą stronę, zobaczysz mapę z miejscami zamieszkiwanymi przez wszystkie smoki! Drugi tom kolekcjonerskiego smoczego przewodnika także zawiera dwustronny plakat. W nim możesz sprawdzić, jakie smoki nie mają żadnych słabości, które posiadają najlepszą zdolność kamuflażu, a nawet, jaki smok uwielbia się bawić! Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania na temat dziesięciu nowych gatunków w drugim tomie szczegółowego przewodnika po smokach ze świata Czkawki. 

How To Train Your Dragon © 2014 DreamWorks Animation L.L.C.

- opis ze strony amazon.com (tłumaczenie)

Opisane gatunki

W książce zostały opisane między innymi:

Gdzie kupić

Ciekawostki

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki