FANDOM


Dragon icon Gronkiel Gothi
Gothi's Gronckle
Podstawowe informacje
Imię Gronkiel Gothi
Gatunek Gronkiel
Płeć samiec
Treser Gothi
Pozostałe informacje
Debiut Drużyna Astrid

Gronkiel Gothi - smok, bezimienny przedstawiciel gatunku Gronkiel należący do Gothi, który pojawia się w Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma fioletową barwę z domieszką koloru niebieskiego, posiada również jaśniejsze podbrzusze i spód pyska. Z wyglądu jest uderzająco podobny do Mieczyka Juniora.

Historia

Smok pojawia się w Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid, kiedy to Gothi oraz kilka innych osób bierze udział wraz ze swoimi smokami, w szkoleniu organizowanym w Smoczej Akademii przez Astrid.

Smok wraz ze swą właścicielką bierze również udział w walce przeciw flocie Dagura, atakującej Koniec Świata. Po bitwie Astrid mianuje nowych rekrutów pełnoprawnymi Jeźdźcami.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki