FANDOM


Gronkiel Gothi - smok, bezimienny przedstawiciel gatunku Gronkiel należący do Gothi, który pojawia się w Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma fioletową barwę z domieszką koloru niebieskiego, posiada również jaśniejsze podbrzusze i spód pyska. Z wyglądu jest uderzająco podobny do Mieczyka Juniora.

Historia

Smok pojawia się w Na końcu świata, w odcinku Drużyna Astrid, kiedy to Gothi oraz kilka innych osób bierze udział wraz ze swoimi smokami, w szkoleniu organizowanym w Smoczej Akademii przez Astrid.

Smok wraz ze swą właścicielką bierze również udział w walce przeciw flocie Dagura, atakującej Koniec Świata. Po bitwie Astrid mianuje nowych rekrutów pełnoprawnymi Jeźdźcami.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.