Wikia

Jak Wytresować Smoka Wiki

Flight Club

1349stron na
tej wiki
Komentarze43
Flight club.jpg
Flight-club-1-dragon-training.png
Klub Lotniczy (ang. Flight Club) - jedna z minigier w grze School of Dragons, w którą można zagrać w miejscu The Training Grounds

OpisEdytuj

Składa się z dziesięciu poziomów, w których trzeba przelecieć/przebiec określony dystans i zbierać flagi lub bonusy w postaci owiec, w jak najkrótszym czasie. Postępy w każdym poziomie są oceniane za pomocą amerykańskiej skali ocen (A - najlepiej, B, C, D, E i F - najsłabiej). Gra jest 1-osobowa z wyjątkiem poziomu, w którym musisz przylecieć na metę szybciej niż Czkawka ze Szczerbatkiem (lecąc na Szczerbatku ścigamy się z Czkawką i Wichurą). Teraz można do niego wejść nawet gdy smok jest zmęczony, bo po prostu możemy wsiąść na Hakokła .

Możemy kupić dodatkowe smoki za 250 gems (Szczerbatek za 500). Jeżeli jednak staniemy się członkami na czas trwania vipa, mamy odblokowane wszystkie poziomy. Dodatkowe smoki mają po 3 unikalne poziomy tzw. Dragon Class Level. Podczas wykonywania ich możemy używać specjalnych umiejętności smoków. Przykładowo Hakokieł się zapala i może wytworzyć większy strzał, a Groundsplitter lata w tunelach.

Zobacz teżEdytuj

Inne Wiki

Losowa wiki