FANDOM


Dragon icon Dziki Szybki Szpic
Bezimienny szpic
Podstawowe informacje
Gatunek Szybki Szpic
Status żyje
Lokalizacja Icestorm Island
Pozostałe informacje
Debiut School of Dragons


Dziki Szybki Szpic (ang. Wild Speed Stinger) — smok, bezimienny przedstawiciel gatunku Szybki Szpic, pojawiający się tylko i wyłącznie w grze School of Dragons na Icestorm Island.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jak większość Szybkich Szpicy, osobnik ten posiada ciemnozielone ubarwienie ciała. Ma on żółte podbrzusze i zielonkawy ogon. Jego szpony są barwy srebrnej.

Brak wyraźnego, czerwonego ubarwienia wskazuje, że nie jest on przywódcą stada.

Pojawienie się

School of Dragons

Smok pojawia się w kilku misjach w grze. W pierwszej, jeszcze jako pisklaka, musimy doprowadzić go do jego stada, które znajduje się w jaskini na Icestorm Island. W kolejnych misjach zdobywamy pokarm dla niego, a kiedy dorasta tymczasowo go tresujemy. Wtedy też możemy go dosiąść i wbiec do jaskini. Po zakończeniu misji wraca do swojej rodziny.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki