FANDOM


Dziki Szybki Szpic (ang. Wild Speed Stinger) — smok, bezimienny przedstawiciel gatunku Szybki Szpic, pojawiający się tylko i wyłącznie w grze School of Dragons na Icestorm Island.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jak większość Szybkich Szpicy, osobnik ten posiada ciemnozielone ubarwienie ciała. Ma on żółte podbrzusze i zielonkawy ogon. Jego szpony są barwy srebrnej.

Brak wyraźnego, czerwonego ubarwienia wskazuje, że nie jest on przywódcą stada.

Pojawienie się

School of Dragons

Smok pojawia się w kilku misjach w grze. W pierwszej, jeszcze jako pisklaka, musimy doprowadzić go do jego stada, które znajduje się w jaskini na Icestorm Island. W kolejnych misjach zdobywamy pokarm dla niego, a kiedy dorasta tymczasowo go tresujemy. Wtedy też możemy go dosiąść i wbiec do jaskini. Po zakończeniu misji wraca do swojej rodziny.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.