Fandom

Jak Wytresować Smoka Wiki

Darkvarg

1534strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Dragon icon.png Darkvarg
2016-07-13 09.34.47.jpg
Podstawowe informacje
Imię Darkvarg
Gatunek Nocny Koszmar
Płeć Samiec
Przyjaciele Śledzik
Status Żyje
Lokalizacja Koniec Świata
Pozostałe informacje
Debiut Follow the Leader

Darkvarg (brak polskiego tłumaczenia) - przedstawiciel gatunku Nocny Koszmar, albinos, żyjący w jaskiniach pod Końcem Świata. Po raz pierwszy pojawia się w odcinku Follow the Leader.

Imię

Dość nietypowe imię temu smokowi wymyślił Śledzik, ma być ono nawiązaniem do Smidvarga, bowiem zdaniem chłopaka oba smoki są do siebie bardzo podobne. Poza tym, imię Smidvarg bardzo spodobało się smokowi, Śledzik stwierdził jednak, że nie może nadać mu identycznego imienia. 

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma białą barwę, a od pozostałych członków jego stada odróżnia go jedynie to, iż na grzbiecie posiada nieco ciemniejsze plamy.

Charakter

Smok bardzo szybko przywiązał się do Śledzika i z tego powodu niechętnie myślał o rozstaniu z nim. Nie chciał dopuścić, aby chłopak opuścił podziemne jaskinie, dlatego nawet miał tendencje do walki z nim. 

Historia

Śledzik trafił do podziemnej jaskini, gdzie odkrył stadko albinoskich Nocnych Koszmarów. Od razu zaprzyjaźnił się z Darkvargiem, który później nie chciał dopuścić, by chłopak opuścił jaskinię. Podjął więc walkę razem z pozostałymi smokami, jednak ostatecznie, z pomocą smoków Jeźdźców, Śledzikowi udało się uciec. 

W grach 

Rise Of Berk 

Darkvarg

Darkvarg.png

Darkvarg.png

Rob.png
Niektóre dane mogą zmieniać się wraz z aktualizacjami gry
Typ Limitowany
Poziom Szczerbatka 25
Dostępność specjalna okazja
Główne siedlisko nie dotyczy
Czas poszukiwania jaja ?
Czas wyklucia od razu po wypełnieniu kolekcji
Cena RoB-runa.png Kolekcje
Opis z gry
Darkvarg was Fishleg's only ray of hope when the rest of Night Swams fought to keep him trapped in their underground lair
Tłumaczenie
Darkvarg był jedynym promykiem nadziei, kiedy reszta Nocnych Koszmarów walczyła, aby uwięzić chłopaka w ich podziemnym leżu


Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP.png
Dragon icon TOOTHLESS.png
Humans icon DRAGO.png
Humans icon GOTHI.png
Humans icon HEATHER.png
Scifim 2.png
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Inne Wiki

Losowa wiki