FANDOM


Cmentarzysko Statków (ang. Ship Graveyard; ) — jedno z miejsc znajdujących się w Archipelagu, a także jedna z lokalizacji pojawiających się w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk, jak i również w School of Dragons.

Lokalizacja

Miejsce to znajduje się na wschód od wyspy Berk, w dość bliskiej odległości. Dziwić może fakt, że bardzo wiele statków Wandale stracili podczas podróży na Smocze Leże, które leży na zachód, a nie na wschód, od Berk.

Opis

Z morza wyrastają liczne ostre skały. To właśnie im wyspa zawdzięcza nazwę - płynące statki były dziurawione przez ostre kawałki kamieni, lub zostały wpychane na nie przez fale.

Według mapy Czkawki spotkać tam można też Zbiczatrzasły.

Pojawienie się

Jeźdźcy smoków: Na końcu świata

Lokacja pojawia się w trzecim sezonie Jeźdźców smoków. Jeźdźcy przybywają tam w poszukiwaniu statku Johanna, w którym znajduje się bardzo ważna mapa. Miejsce pojawia się też w kolejnych odcinkach, związane jest z Łowcami smoków.

W grach

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Miejsce to jest dostępne tylko i wyłącznie podczas specjalnych okazji. Te miały miejsce w dniach:

  • 29.05.2015 - 01.06.2015

School of Dragons

Cmentarzysko Statków SoD

Cmentarzysko w grze

Cmentarzysko pojawiło się w Expansion Packu "Call of the Death Song".

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.