FANDOM


AuctionIsland7
Aukcyjna Wyspa
(ang. Auction Island; nieoficjalne polskie tłumaczenie) - średniej wielkości wyspa, będąca jedną z lokacji smoczej aukcji Łowców smoków. Pojawia się w odcinku Aukcja na miarę bohaterów. Jest ona również pokazana w grze School of Dragons.

Wygląd Edytuj

Aukcyjna Wyspa jest skalistą wyspą o dość wysokich klifach. Porośnięta jest wiecznie zielonymi drzewami (prawdopodobnie śmierkiem lub podobnymi mu gatunkami), trawą i krzakami, które mają pomarańczowe kolory. Na wyspie cały czas panuje czerwone słońce, zachodzące badź też wschodzące.

Są dwa punkty dokowania dla statków po przeciwnych stronach wyspy. Istnieje również miejsce na aukcje Łowców Smoków i bazar. W pobliżu są także puste klatki smoków i jedna, w której znajduje się Paszczogon. Wyspa ma dwa łowiska w których gracz może łowić ryby.

Pojawienie sięEdytuj

School of DragonsEdytuj

Podczas przechodzenia dodatku Return to the Dragon Island, gracz podąża na ową wyspę z Eretem w celu dowiedzenia się czegoś o Haraldzie, jego "magicznych kościach" oraz Paszczogonie trzymanego w klatce. Wyspa Aukcyjna to miejsce dokowania statków Łowców, na której dwójka bada i wyszukuje smoczych skamielin.

Ponieważ stacjonują na niej Łowcy, smok gracza nie może mu towarzyszyć.

Zobacz teżEdytuj