FANDOM


Ambered Nadder - smok, przedstawiciel gatunku Śmiertnik Zębacz, który pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Harmonia nieidealna oraz w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk.

Wygląd

Smok ten, rozmiarem i budową ciała nie różni się od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku. Jego skóra ma niebieską barwę z domieszką koloru zielonego oraz bordowego i fioletowego, posiada również jaśniejsze podbrzusze i spód pyska.

Zaś w grze DreamWorks Dragons: Rise of Berk ma on barwę fioletowo-niebieską z nielicznymi żółtymi elementami, charakteryzuje go również zastygły, wciąż znajdujący się na jego grzbiecie bursztyn.

Historia

Smok pojawia się w Jeźdźcy smoków: Na końcu świata, w odcinku Harmonia nieidealna, gdzie jest on jednym z uwiezionych przez Śmiercipieśnia smoków, odnalezionych przez jeźdźców w wąwozie.

Gdy Śmiercipieśń zostaje pokonany, Ambered Nadder wraz z innymi smokami zostaje uwolniony.

W grach

DreamWorks Dragons: Rise of Berk

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.