FANDOM


Humans ico Ack
Ack
Podstawowe informacje
Imię Ack
Płeć mężczyzna
Klan Wandale
Status żyje
Lokalizacja Berk
Wygląd
Oczy ciemne
Włosy jasny brąz
Broń topór
Pozostałe informacje
Głos ANG Robin Atkin Downes
Debiut Jak wytresować smoka


Ack - jeden z wikingów należących do plemienia Wandali, pojawiający się w filmach.

Wygląd

Jest to średniego wzrostu, potężnej budowy wiking. Podobnie jak inni nosi ciepłe, skórzane ubrania oraz grube buty, chroniące przed zimnem. Ma okrągłą głowę, na której szczycie spoczywa hełm z dwoma rogami. Ack ma bujną, związaną na dole brodę oraz krótkie wąsy i włosy.

Charakter

Mężczyzna jest waleczny i nieco szalony. Energiczny, walczy ze smokami w obronie wyspy i atakuje każdego, bez względu na to czy atakowana osoba jest smokiem, czy też człowiekiem. Ack zdaje się być dość wesoły i dowcipny.

Historia

Jak wytresować smoka

Mężczyzna tylko raz pojawia się w filmie. Podczas ataku smoków na wioskę Berk, myli on Czkawkę ze smokiem i podnosi topór, by go zaatakować, jednak błyskawicznie zdaje sobie sprawę z pomyłki i wita go najzwyczajniej w świecie. Przez pożar, wywołany przez jednego ze smoków, jego broda w jednym miejscu żarzy się.

Zobacz też

Bohaterowie z filmów, serialu oraz gier
Humans icon HICCUP
Dragon icon TOOTHLESS
Humans icon DRAGO
Humans icon GOTHI
Humans icon HEATHER
Scifim 2
Główni
bohaterowie
Smoki Antagoniści Bohaterowie
z filmów
Bohaterowie
z serialu
Bohaterowie
z gier

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Inne Wiki

Losowa wiki